POBIERZ CAŁE SZKOLENIE - VIDEO i PDF

piątek, 12 listopada 2010

wyrażenie wprowadzające + wyrażenie transowe + polecenie / jak poderwać dziewczyne i zawładnąć jej umysłem / Lekcja 10

wyrażenie wprowadzające + wyrażenie transowe + polecenie
;-)

jak to jest gdy
„jak to jest, gdy nagle spotykasz całkowicie nieznajomego mężczyznę na ulicy i zaczynasz czuć się nim całkowicie zafascynowana”

„jak to jest, gdy z jakichś tajemniczych powodów, mężczyzna, którego do tej pory znałaś, uważałaś że jest twoim przyjacielem, i nagle niespodziewanie, w pełni i do końca zaczyna wzbudzać w tobie takie uczucia, jakich do tej pory jeszcze nie znałaś.”

„czy pamiętasz jak to było, gdy ostatni albo pierwszy raz pocałowałaś się z kimś, kto naprawdę dobrze całuje”
O czym ona wtedy myśli? O smaku pierwszego pocałunku.

„jak to jest, gdy stwierdzasz, że ten mężczyzna, że masz ochotę go pocałować w dokładnie taki sposób, w jaki lubisz być całowana, przeze mnie (pauza ;-) przemawia teraz wyłącznie ciekawość”

można, ludzie mogą, ktoś może
To daje takie poczucie wieloznaczności. Ja nie mówię, że to ty czujesz się zafascynowana, że to ty czujesz się zakochana, że to ty czujesz narastające pożądanie. Ja mówię, że:
„można słuchając pewnych osób (pokazuję na siebie) czuć się absolutnie zafascynowaną. Niektórzy ludzie potrafią działać zgodnie ze swoimi pragnieniami. Ktoś może pomyśleć, że posuwamy się za szybko, do momentu gdy nie stwierdzisz, że jest to coś, na co naprawdę masz ochotę”

podczas gdy
„i podczas gdy słuchasz głosu tego mężczyzny, może mu się wydawać, że go słuchasz uważnie, ale w rzeczywistości masz inne myśli na jego temat”

czasem ludzie czują
„czasem ludzie czują, że ich życie jest puste, do momentu gdy nie spotkają kogoś szczególnego, kto sprawia że (itd.)”
„Czasem ludzie czują” działa dokładnie tak jak „ludzie mogą / ktoś może”. Mówisz o tym, że życie jest puste, gdy się na to skarżyła itd.

czy to nie dziwne, że
„czy to nie dziwne, że można się absolutnie zakochać w kimś, kogo do tej pory zupełnie nie znałaś. Czy to nie dziwne, że możesz stwierdzić, możesz zauważyć (itd.)”

Jasne i zrozumiałe?

negacje
Nie wiem czy już zwróciliście uwagę, że umysł nie przetwarza negacji, nie przetwarza zaprzeczeń. Jeżeli ja powiem:
„nie wyobrażaj sobie tutaj teraz modelki z Playboya, która zaczyna ściągać z siebie bikini patrząc się na ciebie w sposób bardzo zalotny. Nawet nie wyobrażaj sobie, jak ona mruczy do ciebie w sposób bardzo kuszący”
Co się dzieje w twoim umyśle? Umysł działa w sposób następujący: żebyś sobie wyobrazić coś, czego masz sobie nie wyobrażać, to najpierw musisz to sobie wyobrazić. Czemu jest taka „ogromna” skuteczność zakazów w stylu: nie pal papierosów? Co powstaje wtedy w umyśle palacza? Mam ochotę zajarać!!

Umysł nie przetwarza negacji, tak więc kiedy dziewczyna mówi: „wiesz co – nie powinniśmy się chyba posuwać tak za szybko”, ty mówisz: „masz stuprocentową rację. Nie powinniśmy nawet myśleć o tym, że uprawiamy gorący i namiętny seks w dwie godziny po tym jak żeśmy się poznali. Naprawdę nie wyobrażaj sobie, że oddajesz mi się z wielką pasją, której do tej pory nie zaznałaś, ponieważ mogłabyś stwierdzić, że rzeczywiście masz na to ochotę.
Walę tutaj ukryte polecenie ;-)

„nie musisz, naprawdę nie powinnaś myśleć o tym, żebyś ty mnie uwiodła i żebyś przekonała się jak bardzo jesteś kobieca dzięki temu, że mnie uwiedziesz”
Trochę to odwraca tradycyjne role ;-). Niech to ona stara się o mnie, a nie ja o nią ;-)

„wielka szkoda, że nie możesz odważyć się na to, żeby pójść ze mną do pokoju hotelowego, gdzie moglibyśmy w spokoju porozmawiać na tematy, które nas naprawdę interesują i poznać do końca, całkowicie i głęboko jak daleko można się posunąć w badaniu tych tematów. Ale ty chyba nie jesteś tym typem kobiety”
Wredne? Paskudne? Kochacie to? Mówiąc o tym, czego ona nie powinna robić ;-)

„wiesz co, sprawiasz na mnie wrażenie spokojnej i zrównoważonej dziewczyny i dlatego naprawdę nie powinnaś pozwalać sobie na to, aby do głosu doszły twoje najdziksze instynkty, tylko dlatego, że rozmawiamy”

Czy to jest jasne i zrozumiałe?

0 komentarze:

Prześlij komentarz